Skip links

Hikayemiz

PROJERA, şirketlere, sürekli gelişim ve iyileştirme, yalın düşünce ve çevik çerçeveler, kurumun kendisine özel gelişim-iyileştirme-olgunlaşma programları, belirli frekanslarda kontroller ve yol haritası alanında, danışmanlık faaliyetleri yürütmektedir. 

Aynı zamanda SDLC olgunluğuna, yönetim becerilerinin geliştirilmesine ve şirket stratejilerine de odaklanır.

Ayrıca yazılım, proje yönetimi, iş analizi ve liderlik konularında uluslararası standartlara dayalı eğitimler ve özel tasarım çalışmalar sunar. Çalışanlarının sektörel deneyimleri, yönetsel ve dikey uzmanlıkları, bu konularda farklı bir bakış açısı sunmalarına olanak sağlamaktadır.

PROJERA, danışmanlığını yaptığı şirketlerin kişisel, ekip ve organizasyon yapılarının yanı sıra tüm şirket rol ve sorumluluklarında yer alan kişilerin geliştirilmesine ve iyileştirilmesine de odaklanmaktadır.

PROJERA; bankacılık, telekomünikasyon, medya, teknoloji, sigortacılık, e-ticaret, hızlı tüketim, sanayi, üretim gibi farklı sektörlerdeki iş ortakları için Çevik Dönüşüm (Agile Transformation) projelerini tamamlamış ve Türkiye'de Çevik kültürünün tanıtılmasında lider olmaya devam etmektedir.

PROJERA'nın tüm çalışmaları fayda ve değer yaratmaya odaklı olup, ortakları ile iş birliği içinde yürütülmektedir. Sadece bir bölümün performansının geliştirilmesi ve artırılmasının asla yeterli olmayacağını savunur ve şirketlerin bütünsel gelişimine yönelik danışmanlık faaliyetlerini önerir.

/**/