Skip links

PROJERA SERTİFİKASI

Temel Seviye Python Eğitimi

Python İle Yapay Zekaya Giriş Eğitimi

Açık Sınıf

Kapalı Sınıf

Türkçe / İngilizce

Online / Fiziksel

5 Gün

Yapay zeka temellerini anlamak ve hayatımıza giren yapay zeka çalışmalarının çalışma prensiplerini kavramak istiyor musunuz? Kendi kendine karar verebilen ve işlerimizi, hayatımızı kolaylaştıran yapay zeka projelerini keşfetmek için bize katılın.

bize yazın

biz sizi arayalım

  Program/Kurs hakkında

  Python ile Yapay Zeka Eğitimi, günlük hayatta sıklıkla kullanılan yapay zeka uygulamaları hakkında size bilgi sağlayarak yeni fırsatlar sunacaktır. Son yılların en popüler programlama dillerinden biri olan Python'u öğrenerek, yapay zeka çalışmalarının temellerini öğreneceksiniz. Geniş bir yelpazeye hitap eden Python programlama dili sayesinde çeşitli uygulamalar geliştirerek kariyer ve kişisel gelişim açısından büyük adımlar atacaksınız.

  Python'u anlayarak ve uygulayarak, kuruluşunuzun ilerlemesine destek olabilirsiniz.​​

  Eğitimi Alan Firmalar

  Bu programda neler öğreneceksiniz?

  • Python Programlama temellerini ve syntax yapısını öğrenerek programlama dünyasına adım atacaksınız.
  • Algoritma mantığı ve problem çözme becerileri ile karşılaştığınız zorlukları kolayca aşabileceksiniz.
  • Var olan projeleri daha pratik ve hızlı bir şekilde çözüme kavuşturabileceksiniz.
  • Günlük hayatta kullanılan yapay zeka uygulamalarının çalışma mantığını anlayarak, yapay zekanın hayatımızdaki önemini kavrayacaksınız.
  • Nesne tabanlı programlama ve yapay zeka arasındaki ilişkiyi anlayarak, daha verimli uygulamalar geliştirebileceksiniz.
  • Modüller ile hızlı kod geliştirme yaparak, zaman ve iş gücünden tasarruf edeceksiniz.
  • Python ile görsel programlama yaparak, projelerinizi daha etkileyici hale getirebileceksiniz.
  • Otonom sistemlerin temellerini öğrenerek, gelecekteki yapay zeka projelerine hazırlanacaksınız.
  • Eğitim sonrasında, yapay zeka temellerini kavrayacak ve bu alanda başarılı olmak için gerekli olan temel becerilere sahip olacaksınız.
    
  Python
  Syntax
  Yapay zeka
  Hızlı kod

  Bu programda kazanacağınız beceriler

  Kaliteli ve temiz kod yazma becerisi: Bu program size, programlama alanında hızlı ve pratik olmanız için gereken kaliteli ve temiz kod yazma becerisini öğretir.

  Günlük hayatta sıkça kullanılan algoritmalar ve kodlar: Bu program sayesinde, günlük hayatta sıkça kullanılan algoritmalar ve kodlar hakkında bilgi sahibi olacak ve aranan bir programcı olacaksınız.

  Yapay zeka programlama temelleri: Ekiplerin en çok ihtiyaç duyduğu yapay zeka programlama temellerini öğrenerek, bu alanda kendinizi geliştireceksiniz.

  Kaliteli-Temiz kod
  Yapay zeka

  Kimler katılmalı?

  • Yapay zeka programlamada en çok kullanılan Python dilini öğrenmek isteyenler
  • Firmasına Python programlama ile yenilikler katmak isteyenler
  • Şirketlerdeki güncel problemleri hızlı ve yenilikçi olarak çözüme kavuşturmak isteyenler
  • Nesne yönelimli programlama temelleri ile yapay zeka hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler
  • Üniversiteye yeni başlayıp kendini yazılım alanında geliştirmek isteyenler
  • Mühendislik programları öğrencileri
  • Akademik kariyerlerinde hızla gelişmek isteyenler
  • Yazılım alanında iş bulabilmek ve mülakat aşamalarından kolaylıkla geçmek isteyenler

  Sertifikasyon​

  Programı başarıyla tamamladıktan sonra, Python ile Yapay Zekaya Giriş Eğitimi Katılım Sertifikası alacaksınız.

  Program kapsamı

  Temel Matematik İşlemleri

  Veri Tipleri

  Koleksiyon Veri Tipi

  Sözlük Yapısı

  Koşullu Durumlar

  Döngüler

  Break-Continue-Pass Komutları

  Fonksiyonlar

  Dosya İşlemleri

  Class Yapısı

  Nesne Yönelimli Programlama

  Eğitmen

  Temel-İleri Seviye Python Eğitimi /Caner Şekerci

  Caner Şekerci

  2015 yılında Düzce Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği programına yerleşmiş ve yapay zeka alanında çalışmalarına başlamıştır. 2016 yılından itibaren ise Hindistan başta olmak üzere Mısır, Almanya, İsveç, Norveç ve ABD’ de 3 yıl boyunca yapay zeka prpjelerinde takım lideri ve iş analisti olarak görev almıştır. MICROSOFT şirketinin yazılım uzmanı olarak görev yapmaya devam etmektedir. Ülkemizde ise 2019 yılından itibaren çeşitli kurumlara yapay zeka projeleri geliştirmiş ve eğitimlerini vermiştir. Eğitmenliğe profesyonel yönden yaklaşarak yenilikçi teknolojiye odaklı bir sistem dahilinde içerik oluşturup çok sayıda uygulamalar yaptırarak eğitimlerini tamamlamaktadır. Aynı zamanda Uçak Mühendisliği programına da 2019 yılında Erciyes Üniversitesi'nde başlamış ve hali hazırda hem Elektrik Elektronik Mühendisi hem de Uçak Mühendisi mesleğinde uzmanlığını kazanmıştır.

  Sık sorulan sorular

  Python, genel amaçlı bir programlama dilidir. Python, nesne yönelimli programlama (OOP) ve fonksiyonel programlama dahil olmak üzere çeşitli programlama paradigmalarını destekler. Ayrıca, birçok alanda kullanılabilen açık kaynaklı bir yazılımdır.

  Python, geniş bir kullanıcı tabanı tarafından kullanılan popüler bir programlama dilidir. Python öğrenmek, işletme, bilimsel araştırma, veri analizi, makine öğrenimi, yapay zeka ve daha birçok alanda kullanılabilecek yetenekler kazanmanızı sağlar.

  Python eğitimi, bir eğitim kuruluşundan veya bir online eğitim platformundan alınabilir. Eğitimler, temel programlama kavramları, Python dilinde değişkenler, döngüler, işlevler, nesne yönelimli programlama, veri yapıları ve dosya işlemleri gibi konuları kapsar.

  Python öğrenmek için gerekli süre kişiden kişiye değişebilir. Ancak, temel seviye Python eğitimleri genellikle 6-8 hafta sürer. Bu süre içinde, temel programlama kavramlarını öğrenecek ve Python dilinde yazılım geliştirmeye başlayabileceksiniz.

  Python ile birçok şey yapılabilir. Örneğin, Python, web uygulamaları, oyunlar, masaüstü uygulamaları, veri analizi, yapay zeka ve makine öğrenimi gibi birçok farklı alanda kullanılabilir.

  Python dilinde, listeler, tuple'lar, sözlükler ve küme veri yapıları gibi çeşitli veri yapıları kullanılır. Bu veri yapıları, farklı veri tiplerini depolamak ve işlemek için kullanılabilir.

  Python dilinde, birçok farklı kütüphane kullanılabilir. Örneğin, NumPy ve Pandas veri analizi için, Matplotlib ve Seaborn görselleştirme için, TensorFlow ve Scikit-Learn makine öğrenimi için kullanılabilir. Bu kütüphaneler, Python'u farklı alanlarda kullanmak için daha etkili hale getirir.

  Neden Projera

  Bu eğitimin içeriği ve sunumu, çevik çalışma sistemleri konusunda 15 yılı aşan piyasa tecrübesine sahip danışmanlarımızın özgün tecrübeleri, 15 yıldır Türkiye’de kendi sektöründe lider kurumlara verdiğimiz danışmanlık hizmetlerinin bize kazandırdığı geniş kurumsal gerçeklik yelpazesi ile tasarlanmıştır.

  Her Sektöre Uygun

  Gerçek Hayat Uygulamaları

  Uygulamaya Yönelik & Pratik

  Eğitimlerimizi, standart eğitim yaklaşımı haricinde kişi ve kurumların ihtiyacına özel tasarlıyoruz.

  Referanslar

  Katılımcıların görüşleri

  Projera Bültenine Abone Ol

   Bizi Arayın!

   /**/